Michaela Matoušková navštívila první novorozenkyni

31.03.2023

První holčičku narozenou v Pardubickém kraji v roce 2023 navštívila náměstkyně hejtmana Michaela Matoušková. Kromě vřelých slov předala rodině i finanční pomoc do začátků.

Úsměvy, smích a radost nás vítaly už od vchodu do domu rodiny z Ostřešan, kteří 1. ledna přivedli na svět první holčičku Emmu. Ač plánový termín porodu byl až o tři dny později, malá slečna se rozhodla podívat se na svět už o pár dní dříve. Vybrat si tak hezké datum a být titulovaná první holčičkou v Pardubickém kraji, umí jen málokdo.

Finanční obnos určitě potěší rodinu, mohou tak zainvestovat například do výbavy pokojíčku pro své první děťátko, Emmu. Mamince Kateřině by mohla nejedna maminka závidět hodnou holčičku. Po celou dobu návštěvy neplakala, házela úsměvy na všechny strany a bylo znát z výrazu, že by nám toho už chtěla tolik říci. Jen na první slůvka si musí rodiče ještě pár měsíců počkat. Čerstvá maminka mi prozradila i "recept" na šťastné a klidné miminko, které vydrží v noci spát i osm hodin v kuse. Je to rozhodně o klidném těhotenství, bez vypětí, stresu a dbát odpočinku, věnovat se procházkám a dopřát miminku v bříšku ráj.

Mám velkou radost, že nelehký příchod na svět dobře dopadl, Emmička mamince dělá radost, krásně roste a spokojená rodinka se tak těší, až se společně přestěhují do nově zrekonstruovaného domečku. Přeji celé rodině, ať jsou zdraví a radují se ze života.

Michaela Matoušková

Autor: Jana Rosenbergerová