Krajský sněm STAN ve Vraclavi

20.03.2023

Ve středu 15.3. 2023 se konal sněm krajské STAN Pardubický kraj ve Vraclavi. Vzácní hosté, kteří mezi nás zavítali byli předseda hnutí STAN a ministr vnitra Vít Rakušan, místopředseda hnutí STAN Jan Farský, a ministrem pro evropské záležitosti ČR  pan docent Mikuláš Bek.

Po úvodních slovech proběhla velice plodná diskuse a hosté odborně reagovali na četné dotazy. A že jich bylo mnoho. Po dvouletém období krajského výboru proběhla také volba "staro"nového krajského výboru.

Gratulujeme předsedovi Oldřichu Koblížekovi k obhajobě postu předsedy a všem místopředsedům jmenovitě 1. místopřesedovi Davidu Šimkovi, 2. místopředsedkyni Michaele Matouškové a 3. místopředsedovi Jiřímu Hájkovi. Také gratulujeme členům výboru k jejich jejich zvolení a to Matěju Doležalovi, Tomáši Dubskému, Eriku Jahnickému, Alici Paurové, Petru Schmiedovi, Martinu Staňkovi a Miloši Vlasákovi. Těšíme se na výzvy, které nás společně čekají. Rádi bychom poděkovali nyni již bývalým členům Zuzaně Tvrzníkové, Zbyňďu Mlynářovi a Haně Štěpánové za skvěle odvedenou práci v minulém KV.