KANCLÁRNA se dostává na výsluní, P-PINK jim v tom pomáhá

25.05.2022

KANCLÁRNA v Moravské Třebové se pěkně rozjela, pomáháme, sledujeme a dáváme palec nahoru. V polovině května jsme do Třebové z P-PINK "dovezli" seminář "Psychologie prodeje a obchodního jednání". Naše externí lektorka, psycholožka Jana Wiesner, opanovala na tři hodiny prostor a myšlení více než 25 lidí. Všechna místa v jednací místnosti byla vyprodaná.

Je to důsledek

Když na sebe věci navazují, tak je to fajn. Na podzim 2021 jsme uspořádali v Moravské Třebové Akademii začínajícího podnikání (AZP) a z toho vzešli noví podnikatelé, které Pardubický podnikatelský inkubátor, P-PINK, zařadil mezi své klienty. Když na AZP navazuje další spolupráce, tak je to prospěšné pro území Moravskotřebovska. Město Moravská Třebová koncem roku 2021 dokončilo modernizaci starších prostor a vybudovalo KANCLÁRNU-sdílené kanceláře pro začínající a další podnikatele. Obě akce se potkaly v čase, jak bylo naplánováno a již nesou ovoce v podobě zájmu podnikatelů, jak nových, tak i zkušených.

Co se nejvíc využívá

Manažer coworkingového centra Augustin Mrlina dosavadní dění v KANCLÁRNĚ hodnotí takto: "Největší zájem je o zasedací místnost, kam se vejde kolem 25 lidí. Organizujeme přednášky a podobné akce. Dále přicházejí zájemci o jednorázový pronájem kanceláře. Květnová akce s psycholožkou Janou Wiesner měla velký ohlas. Plánujeme s P-PINK pokračování, aby se podnikatelé mohli vzdělávat v oblastech, které je zajímají." A my z Pardubického podnikatelského inkubátoru, P-PINK, se těšíme na pokračování spolupráce.

Za P-PINK projektová manažerka Hana Štěpánová