Jan Křivka

Kdo jsem

Dříve příslušník Hasičského záchranného sboru, od roku 2004 zaměstnanec Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje - člen výjezdové posádky jako řidič, záchranář. Pět volebních období jsem byl starosta obce a jedno místostarosta obce. Mojí zálibou je především rodina, obec a kraj, což je můj nenahraditelný domov. Dále moje práce, mé poslání být na blízku těm, kteří naši pomoc nezbytně potřebují, lidem, pro které minuta znamená věčnost. Je mi 52 let.

Moje hodnoty

Dokážu být hnacím motorem a pokud se do něčeho zakousnu, tak nepolevím.

Kdo nebo co mi v kampani pomůže

Výsledky mé práce v komunální politice.

Proč kandiduji

Chci zhodnotit vše, co jsem se za celý život naučil a předat náš domov v řádném stavu budoucím generacím.

A proč za STAN

Respektuji politiku a odmítám politikaření.

Co je moje přidaná hodnota

Mám spoustu přátel a kamarádů. Jsem šťastný.

Co by mě nejvíce potěšilo, kdyby se v nejbližší době v našem kraji změnilo? A co by naopak mělo určitě zůstat, jak je? Co by se mohlo rozvíjet?

Náš kraj je překrásný, a to mě těší nadevše. Velice rád bych, aby se změnil způsob zemědělského hospodaření v našem kraji. Rozhodující slovo musejí mít sedláci a ne byznysmeni. Rád bych, aby se turistika a návštěvnost služeb v našem kraji stala finančně dostupnou i středním vrstvám obyvatel. Důkazem opaku je např. krajem dotované středisko Dolní Morava

Kdybych chtěl někoho pochválit, kdo by to byl a za co?

Poděkoval bych našim předchozím generacím za to, že měly sílu přežít bolševickou zlovůli a že nyní žijeme v nejkrásnější době za celou existenci lidstva. Nevíme, co jsou války, hladomor, nesvoboda. Pouze nevím, zdali si to všichni dostatečně uvědomují.