Dny zdraví pro odborníky i širokou veřejnost

24.11.2022

Dnes odstartovala dvoudenní prodejní výstava "Dny zdraví" pro odborníky i širokou veřejnost. Výstava pod záštitou náměstkyně hejtmana Pardubického kraje Michaely Matouškové je určena pro všechny, kteří chtějí žit zdravě a aktivně.

Akce se koná v Domě techniky v Pardubicích. Během dvou dnů se zde představí více jak 50 firem z celé České republiky, v rámci doprovodného programu přednáší lékaři či odborní specialisté. Na své si přišli i zájemci o měření a diagnostiku. Jiní zase mohou navštívit poradny, kde naleznou důležité informace a kontakty, kam se obrátit v případě mnoha různých problémů.

Kdo nestihl výstavu dnes, má možnost navštívit ještě během celého zítřka. Jednou z přednášek bude povídání primáře Geriatrického oddělení Pardubické nemocnice Jak pečovat a léčit chronické rány. V podvečer pátečního dne je na programu přednáška s tématem Postcovidových symptomů a prevence zdraví v podzimních měsících.

Každý si zde určitě najde své téma a ti, kteří chtějí potěšit druhé, mohou zde nakoupit i dárky v podobě zdravotnických přípravků, od mastí, tinktur až po ortopedické a rehabilitační pomůcky. Kdokoliv, kdo zavítá, bude bohatší minimálně o několik cenných rad, jak o sebe pečovat nejen v období nadcházející zimy.

Autor: Jana Rosenbergerová